СОБОРНІСТЬ – МЕТА ПЕРЕМОГИ

    У МІЖГІРСЬКІЙ ТГ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ ТА РІЧНИЦІ СТВОРЕННЯ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
     У Міжгірській громаді відзначення цих історичних дат розпочалося біля пам’ятника Т. Шевченку. У важливому заході взяли участь керівники й працівники Міжгірської селищної ради, військові, представники освіти, медицини, ДСНС, учнівська молодь, громадськість краю. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять борців за незалежність держави. Як багато років тому, так і зараз мужні сини й дочки України віддають найцінніше – своє життя, аби ми могли жити у вільній та соборній країні. На знак вдячності й шани до підніжжя монумента Кобзарю, який є національним символом українського народу, були покладені корзини з квітами.
     Продовжилися урочистості у великому залі адмінбудинку, де викладачі й вихованці Міжгірської дитячої школи мистецтв, учні Міжгірських ліцеїв №1 та ім. А. Волошина представили цікавий літературно-музичний виступ. Чудове виконання патріотичних пісень, декламування віршів супроводжувалися тематичними відеороликами, де події минулого століття перепліталися з сучасністю.
- Цьогоріч День Соборності України сприймається по-іншому. Бо сьогодні, як ніколи, ми згуртовані у відстоюванні нашої незалежності. Єдині у боротьбі проти російського агресора, - відзначив за свого виступу Міжгірський селищний голова Василь Щур. – День Соборності України - свято великої української нації, яка заслуговує на світле, мирне майбутнє, котре неодмінно скоро настане.
Щирі оплески та слова вдячності пролунали на адресу військових, у тому числі й тих, які були присутні на важливому заході.
    На закінчення вихованці та викладачі Міжгірської ДШМ продемонстрували на сцені звичай колядування на Міжгірщині, віншували і всім бажали многая літа в славній та єдиній Україні.