Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Міжгірської селищної ради

Оголошення

За результатами проведення конкурсу на зайняття  посади директора комунальної установи «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» Міжгірської районної ради Закарпатської області Чепару Наталію Михайлівну  визнано переможцем конкурсу (протокол №3 засідання конкурсної комісії від 15.10.2020 року).

 

Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню COVID - 19

Оголошення

Відділ освіти Міжгірської районної державної адміністрації  оголошує конкурс на зайняття посади директора комунальної установи «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» Міжгірської районної ради Закарпатської області  (адреса установи: Закарпатська обл., Міжгірський р-н, селище міського типу Міжгір'я, вул. Шевченка, будинок).

Умови оплати праці встановлюються трудовим договором (контрактом)  на підставі  чинних нормативно-правових актів з питань оплати праці.

Кваліфікаційні вимоги до керівника установи – є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років.

Для участі в конкурсі  кандидати подають такі документи:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі;

- автобіографія та/або резюме у довільній формі (за вибором учасника конкурсу);

- копію трудової книжки;

- копію (копії) документа (документів) про освіту;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних згідно з додатком  до даного оголошення проведення конкурсу на посаду директора Центру.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Визначені у цьому пункті документи подаються особисто або поштою до конкурсної комісії   до 10.00 год. 15 жовтня 2020 року. Місце подання документів для участі у конкурсі – відділ  освіти Міжгірської районної державної адміністрації (вул. Шевченка, 86,  смт.  Міжгір’я,  Закарпатська область). Особа, уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі, головний спеціаліст відділу освіти  Фурдь Вячеслав Петрович, тел. 2-13-69, адреса електронної пошти mvof1@ukr.net

Конкурс складається з таких етапів:

- прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі;

- перевірка поданих документів  на відповідність встановленим вимогам;

- проведення кваліфікаційного іспиту та визначення його результатів;

- проведення співбесіди та визначення її результатів;

- визначення переможця конкурсу;

- оприлюднення результатів конкурсу.

Початок конкурсного відбору відбудеться – 15 жовтня  2020 року о  13.00 год.  у приміщенні  відділу освіти  Міжгірської районної державної адміністрації.

 

 

 

 

Додаток  до оголошення про  проведення конкурсу

Голові комісії _____________________

ЗАЯВА

 Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (від  01.06.2010 № 2297-VI) надаю згоду на обробку моїх особистих персональних даних з первинних джерел (у т.ч. паспортні дані, відомості з документів про освіту, відомості, які надаю про себе тощо) під час проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» Міжгірської районної ради Закарпатської області.

 

.

«____» ___________20___р.    ______________                      _________________

                                                                                                   (підпис)                                        (прізвище, ім'я та по батькові)