У Міжгір'ї вшанували учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні

      20 лютого Україна вшановує 9 річницю подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
     З цього приводу пам’ятні заходи, приурочені цій сумній даті, пройшли у Міжгір'ї біля каплиці Небесної Сотні.
     У них взяли участь керівні особи та представники селищної ради, учасники Революції Гідності, Помаранчевої революції, активісти громадських, волонтерських та патріотичних організацій, представники добровільних формувань, учасники АТО, учнівська молодь, громадськість селища та священнослужителі.
      Ведуча заходу Галина Рекіта зробила короткий історичний екскурс у події на Майдані в 2013-2014 роках, продовженням яких згодом стала війна на Сході нашої держави, а сьогодні - на території всієї України.
      З скорботою у голосі називала імена героїв-земляків, які віддали життя в боротьбі за Україну -- Олександр Ігнатишин, Володимир Рубець, Ярослав Пойда, Дмитро Малета, Віктор Болехан, Василь Пал, Ілля Кугій, Євген Бодня, Віталій Гурзан.
     У скорботній хвилині мовчання вшанували їх пам’ять, всіх героїв, які віддали життя за рідну Україну та Героїв Небесної Сотні.
    Під музичний супровід пісні «Пливе кача по Тисині» учасники поминального заходу поклали корзини квітів до Хреста, встановленого в каплиці, віддавши данину пам’яті героям, які не вмирають. Також корзини квітів лягли до могил героїв-земляків, які покояться на райцентрівському цвинтарі.
     Ведуча висловила слова вдячності від усіх присутніх також воїнам -землякам, які сьогодні боронять кордони нашої держави.
    Панахиду за героями Небесної Сотні, за тими, хто віддав своє життя за Україну, правив отець Любомир.
     Авторський вірш «Пам’яті героїв Небесної Сотні» прочитала Вікторія Шуберт, а вокальну композицію "Боже, Україну бережи» до сліз зворушливо виконали юні учасники Міжгірської школи мистецтв (керівник Вікторія Кут).
       У цей день у всіх храмах різних конфесій пройшли молебні за загиблими воїнами.